Narzuta MAGIC PRINCESS
Narzuta MAGIC PRINCESS
press to zoom
Aranżacja
Aranżacja
press to zoom

Narzuta MAGIC PRINCESS

OPIS PRODUKTU

Narzuta wymiarem pasuje na łóżko 180 i 200 cm długości. Wykonana jest z materiału typu polar. Na przedniej części ma aplikacje i wzory naszywane techniką patchworkową, zgodne z wzornictwem kolekcji. Spodnia część wykonana jest w całości z jednolitego polaru. Dzięki temu narzuta jest trwała, nie ulega zmechaceniu nawet po wielokrotnym praniu. Wypełnienie poduszek stanowi poliester. Poszewka umożliwia zdjęcie jej z poduszki. Narzuty stanowią idealny dodatek do upiększenia pokoju niemowlęcego, dziecięcego lub młodzieżowego. Narzuty można prać w temp.max. 30-40 st.C. Zalecamy stosować się do warunków prania zawartych na wszywce narzuty.

W zależności od indywidualnych ustawień monitora, wyświetlane tonacje kolorów narzuty mogą nieznacznie różnić się od kolorów faktycznych.

 

SPECYFIKACJA

Rozmiar narzuty       -     140/220cm

Rozmiar poduszek   -     40/40cm

Materiał                      -     Polar

Skład                          -     100% Poliester

Max temp. prania     -     30-40 st.C (Prędkość wirowania - max.800 obr/min)

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Prezentowaną narzutę szyjemy na wyłączność dla firmy MEBLIK Sp. z o.o - producenta mebli dziecięcych i młodzieżowych. 

Z uwagi na zastrzeżone wzornictwo nie posiadamy praw do bezpośredniej sprzedaży narzuty w naszym e-sklepie. Prezentujemy ją wyłącznie w charakterze informacyjnym, aby zachęcić Państwa do zapoznania się atrakcyjną ofertą MEBLIKA mając na uwadze nie tylko narzuty lecz również godne polecenia meble dziecięce i młodzieżowe.

Wszelkie zamówienia lub zapytania dotyczące narzut z kolekcji MEBLIKA prosimy kierować do sklepów i salonów Firmy MEBLIK Sp.z o.o. na terenie całej Polski.

Informacje znajdziecie na stronie www.meblik.pl .